Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
191 postów 165 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Art.4 Każdy Posłem - bezpośrednia inicjatywa ustawodawcza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szanowni Państwo w dniu 19 X 2019r. zainicjowałam pod pomnikiem Adama Mickiewicza w Krakowie inicjatywę ustawodawczą z ominięciem Sejmu pn. "Każdy Posłem" działając bezpośrednio na podstawie art.4 Konstytucji. Zachęcam do współdziałania.

UJAWNIONY dokument! WYBORY w Polsce po 1989 roku – to OSZUSTWO! Wszystkie rządy były nieważne!
Mamy prawo i obowiązek jako Naród Polski – Suweren zadziałać bezpośrednio na podstawie art. 4 Konstytucji z 1997r.!
Szanowni Państwo, W świetle istniejącego prawa polskiego i międzynarodowego, wszystkie wybory w Polsce po 1989 roku były nieważne. Obecnie urzędujący Sejm i obecne rządy też są nielegalne. W świetle prawa polskiego Kodeks Wyborczy jest sprzeczny z artykułami Konstytucji nr 32, nr 60 i nr 96 natomiast jeśli chodzi o prawo międzynarodowe to Polska podpisała w roku 1990 na konferencji KBWE w Kopenhadze dokument kopenhaski dotyczący między innymi zachowania reguł demokratycznych w wyborach w Polsce. Niestety ten dokument przed Polakami utajniono aby nie mieli podstaw do domagania się o swoje prawa do udziału we władzy w swoim własnym kraju i do decydowania o swoim własnym losie. Do tej pory te zobowiązania z podpisanego dokumentu nie zostały w Polsce wdrożone i nie są spełniane. W Polsce nasze demokratyczne prawa wyborcze nie są respektowane i stąd mamy w Polsce sytuację gdzie członkowie partii, stanowiący 0,3 proc. wszystkich wyborców, mają znacznie większe szanse na ubieganie się o urząd polityczny lub publiczny, niż pozostałe 99,7 proc. wyborców. Oznacza to uprzywilejowanie zdecydowanej mniejszości, a jednocześnie dyskryminację ogromnej większości Polaków. Dlatego wszelkie prawa tworzone w Polsce przez tzw. „wybrane demokratycznie rządy” są sprzeczne z interesami większości Polaków i służą garstce zakulisowych graczy oraz
garstce wybrańców namaszczonych do władzy gdyż kandydatów typują partyjni liderzy, ustalając w praktyce skład Sejmu jeszcze przed głosowaniem. Polski wyborca otrzymuje w lokalu wyborczym zestaw nazwisk, wyłonionych w wyniku niejawnych procedur, realizowanych w zaciszu partyjnych gabinetów, podczas których dochodzi do faktycznego mianowania posłów, przez umieszczenie nazwisk na tzw. miejscach biorących, czyli „jedynkach”, „dwójkach”. (cyt.z art.” Podpisali i schowali – podpisali w imieniu Polski, zapomnieli przetłumaczyć na polski”)

W związku z zaistniałą sytuacją i ujawnionym dokumentem kopenhaskim mamy prawo i obowiązek jako Naród Polski – Suweren zadziałać BEZPOŚREDNIO na podstawie art.4 Konstytucji z 1997r. który mówi: „Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub BEZPOŚREDNIO.” Taką drogą zadziałania jest inicjatywa którą niedawno rozpoczęłam „Każdy Posłem”. Ta inicjatywa daje nam szansę na wdrażanie aktów Woli Narodu Polskiego BEZPOŚREDNIO, z ominięciem Sejmu czyli zbieramy podpisy poparcia pod przygotowanymi Aktami Woli Narodu Polskiego i idziemy do Prezydenta aby te AKTY podpisał i wdrożył. Te pierwsze dwa akty to: Nowa Preambuła do Konstytucji uznająca Prawo Naturalne oraz wartości cywilizacji łacińskiej za obowiązujące w polskim systemie prawnym co da nam podstawy do naprawy sądownictwa i prawa, oraz Nowy Kodeks Wyborczy mojego autorstwa (Teresa Garland) który umożliwi w pełni demokratyczne wybory z zagwarantowaniem należnych nam i wnikających z Konstytucji i z podpisanego dokumentu kopenhaskiego praw.

Nawet jeśli nie odpowiadają Państwu w pełni te przygotowane przeze mnie akty Woli Narodu Polskiego to należy je podpisać by umożliwić wprowadzenie nowych ludzi do Sejmu i wtedy te akty poprawimy. Od czegoś trzeba zacząć. Zacznijmy więc od zaakceptowania tych dwóch ważnych aktów Woli Narodu Polskiego.

Całą dokumentację dotyczącą inicjatywy "Każdy Posłem" oraz wzór listy do zbiórki podpisów można znaleźć na stronie https://krop2017.wordpress.com/2020/01/13/teresa-garland-kazdy-poslem-lista-do-zbiorki-podpisow-inicjatywa-ustawodawcza-z-ominieciem-sejmu/

Podpisy poparcia należy zbierać u siebie w domu czy wśród rodziny, bliskich znajomych czy sąsiadów. Listy należy przesyłać TYLKO listem poleconym z potwierdzeniem odbioru na adres: Teresa Garland, Skr.poczt. 88, 32- 050 Skawina. W razie gdyby z powodów odemnie niezależnych listy nie były przeze mnie odbierane i do Państwa wracały lub gdyby potwierdzenia że odebrałam nie wracały, to proszę wybrać się z tymi podpisanymi listami na Jasną Górę do Częstochowy, do O. Paulinów w dniu 15 sierpnia 2020 roku, złożyć tam u nich te listy poparcia (Akty Woli Narodu Polskiego), komisyjnie je przeliczyć i poprosić aby to oni procesyjnie zanieśli je do Warszawy wespół z pielgrzymującymi Polakami do Prezydenta, by on te podpisane przez Polaków Akty Woli Narodu Polskiego podpisał i je wdrożył.

Link do filmiku inicjującego akcję w dniu 19 X 2019r. można obejrzeć pod tym linkiem: https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=2405563506438033

Teresa Garland, dnia 13 I 2020r.

t. 697357009

p.s. Link do mojego wczorajszego wystąpienia podczas protestu przeciwko cenzurze prewencyjnej można znaleźć tu: https://www.facebook.com/KRtelewizja/videos/974739442912733/

KOMENTARZE

 • Art.4 Każdy Posłem - bezpośrednia inicjatywa ustawodawcza
  Proszę z tego korzystać / Każdy obywatel ma prawo do składania petycji, nawet takich zawierających projekty ustaw
  >> http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20140001195

  "Mamy prawo i obowiązek jako Naród Polski – Suweren zadziałać bezpośrednio na podstawie art. 4 Konstytucji z 1997r.!"

  JEST NA TO ŚCIEŻKA PRAWNA (:
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 10:58:39
  Czas na talmudyczne ścieżki prawne i czas działalności legislacyjnej Sejmu się skończył. Teraz pozostaje Polakom tylko legislacyjne działanie bezpośrednie albo powolna śmierć z rąk ustawodawczo-sądowniczego wroga. Myślę że chyba każdy inteligentny odważny i prawdziwy Polak podpisze się pod bezpośrednim działaniem ustawodawczym które zwróci nam WOLNOŚĆ i uwolni nas od prawnych oprawców-szubrawców zasiadających w polskim Sejmie i w rządzie. Im już dziękujemy. Dowodem ich "LEGALNEJ - USTAWODAWCZEJ" działalności jest wyrzucanie do kosza milionów podpisów Polaków pod aktami ustawodawczymi które Polacy chcieli zmienić za pośrednictwem Sejmu.
 • Jakiś dyżurny znowu postawił pałę
  w zasadzie cenna inicjatywa, ale nierealna.

  Proszę na początek podjąć próbę zrobienia porządku w dowolnej spółdzielni mieszkaniowej, z doprowadzeniem do władzy ludzi dbających od dobro tej spółdzielni i dobro mieszkańców, a nie o swoje.
 • @Prezydentka 11:11:34
  // Teraz pozostaje Polakom tylko legislacyjne działanie bezpośrednie albo powolna śmierć z rąk ustawodawczo-sądowniczego wroga. Myślę że chyba każdy inteligentny odważny i prawdziwy Polak podpisze się pod bezpośrednim działaniem ustawodawczym które zwróci nam WOLNOŚĆ i uwolni nas od prawnych oprawców-szubrawców zasiadających w polskim Sejmie i w rządzie. //

  - OPISUJĄC POWYŻSZE "NA SKRÓTY" = "MAJDAN" (:

  * Miesza pani ludziom w głowie i to jest pani zadaniem. Jak pani powie jeszcze na czyje zlecenie to pani robi to byłby wszystko jasne. / A tak na marginesie to obawiam się że w Polsce "drugiego Donbasu" nie będzie bez względu na to ile koncertów tacy jak pani by urządzili, ... z prostego powodu. Ludzie "mają wszystko w d*pie"
  >> https://youtu.be/u_GC7KYOSJU
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 11:40:40
  Nie rozumiem Ziutek dlaczego chcesz zniszczyć mnie i moją POKOJOWĄ inicjatywę ustawodawczą. Co w tym złego że chcę zebrać podpisy poparcia dla Aktów Woli Narodu Polskiego i domagać się realizowania naszych praw suwerena BEZPOŚREDNIO czyli bez nieuczciwych pośredników?
  Art.4 Konstytucji:
  1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
  2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.
 • @Prezydentka 11:48:45
  Nikogo nie niszczę, ... wyrażam [lub nie] swoje poparcie i opinię,
  tak jak pani wyraża swoją opinię o ostatnich wyborach do Sejmu
 • Teresa Garland na prezydenta?
  Z całym szacunkiem: NIE POPIERAM! / NAWET BARDZO NIE POPIERAM
  >> http://ziut.neon24.pl/post/152553,teresa-garland-na-prezydenta
 • @Prezydentka 11:48:45
  Konstytucja jednych wiąże a innych robi rozwiązłymi np rezydent dude, nie używa jej, bo po złożeniu przysięgi na nią, nie jest mu ona do niczego potrzebna.

  Zresztą zaraz podda się ocenie Narodu i Naród demokratycznie udzieli mu poparcia i plenipotencji. Demokratycznie udało się ,,odpalić" Masjasza. Demokracja to najcudowniejszy z wynalazków, bo zmywa odpowiedzialność i pozwala robić rzeczy wspaniałe. Pozbycie się Proroków, Mesjasza, wyłonienie wybitnego przywódcy: Adolfa Hitlera to tylko część wspaniałych osiągnięć demokracji.

  Pani bardzo mi się podoba. Pani działalność też. Tylko proszę uważać na przedstawicieli Narodu wyłonionych w demo wyborach. Taki Ziobro każdego dnia bezprawnie łączy dwie funkcje: partyjniaka i generalnego prokuratora. Prokuratorzy na obecnym etapie pełnią niebywale ważna funkcję, bo wyręcząją sądy w wydawaniu wyroków. Sądy są potrzebne do ich przyklepywania. O czym dowiaduję się z pierwszej ręki, od prokuratora Mariusza, który zajął się mną z prawdziwą troską. Nawet wspólnie i w porozumieniu znalazł mi chorobę (dosłownie). Czekam teraz aż sąd przyklepie pieczątki na recepcie i zacznie się leczenie. Po leczeniu odetchnę wreszcie z ulgą, wydając ostatnie tchnienie. Bo co mi pozostanie?
 • @Prezydentka 11:48:45
  Ziuta znam troszkę dłużej od Pani, i mogę Pani powiedzieć: Ziut dokonał właśnie projekcji. Proszę pójść tym tropem, a dowie się Pani o Ziut więcej.

  Projekcja jako termin z psychologii i psychiatrii, a nie kinematografii.
 • Do pani Teresy Garland !
  Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny to najprawdopodobniej żydzi z Gazety Polskiej ! a tam są sami żydzi więc będą robić wszystko by inicjatywę zniszczyć w zarodku ! [ lub okolice TV republika ]

  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! precz z Żydokracją która dusi Polaków


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Oracz 12:50:16
  // Ziut dokonał właśnie PROJEKCJI. //

  CÓŻ JA "TAK WIELKIEGO" DOKONAŁEM? (:
 • @ele 12:55:21
  // Ziut [...] to najprawdopodobniej żydzi z Gazety Polskiej! //

  WOW! TO CI DOPIERO "PROJEKCJA"
  >>> https://youtu.be/vrfr0HJkhlw

  Widzę że stanąłem na drodzę jakiejś "wielkiej inicjatywie" (:
  >>> >> https://www.youtube.com/watch?v=t9VTTF_cASA
 • Każdy posłem ale tak jak w modelu szwajcarskim
  Przedstawiciele piszą ustawy a wyborcy głosują.

  http://koreus.vot.pl/komitets/1/topics/1
 • @Prezydentka 11:11:34
  Demokratyczne zobowiązania z podpisanego dokumentu nie zostały w Polsce wdrożone i nie są spełniane.
  Nawet jeśli nie odpowiadają Państwu w pełni te przygotowane przeze mnie akty Woli Narodu Polskiego to należy je podpisać by umożliwić wprowadzenie nowych ludzi do Sejmu i wtedy te akty poprawimy. Od czegoś trzeba zacząć. Zacznijmy więc od zaakceptowania tych dwóch ważnych aktów Woli Narodu Polskiego.

  Od czegoś trzeba zacząć?????

  Należy jasno określić, że naturalny system demokracji to prawdziwa równowaga władzy.

  Sztuczny trójpodział władzy, daje tylko działanie systemowi dyktatury partyjnej mniejszości.
  Z domniemanym systemem równowagi władzy, nikt nie naprawi Polski.

  Pozdrawiam.
 • @goodness 13:55:32
  // Od czegoś trzeba zacząć ????? Należy jasno określić, że naturalny system demokracji to prawdziwa równowaga władzy. //

  Jeśli od czegoś trzeba zacząć to od Art. 176. Konstytucji

  1. Postępowanie sądowe jest co najmniej dwuinstancyjne.
  2. Ustrój i właściwość sądów oraz postępowanie przed sądami określają ustawy.


  i Art. 182. Udział obywateli w sprawowaniu wymiaru sprawiedliwości określa ustawa.

  A JAKI TEN UDZIAŁ OBYWATELI MOŻE BYĆ?

  POLACY, POPRZEZ WYBORY, POWINNI MIEĆ BEZPOŚREDNI UDZIAŁ W KSZTAŁTOWANIU SKŁADU SĄDÓW I TRYBUNAŁÓW
  >> https://www.prezydent.pl/prawo/konstytucja-rp/sady-i-trybunaly/

  czyli w wyborze KRS, która zgodnie z Art. 186. Konstytucji "stoi na straży niezależności sądów i niezawisłości sędziów"

  * Niezawiśli sędziowie, wskazywani przez KRS wybraną przez Polaków, powinni być niezależni nie tylko od władzy wykonawczej, ale też od chierarchii sądowniczej. / Chierarchia sądownicza to tak samo właqdza wykonawcza.


  Art. 179. Konstytucji
  Sędziowie są powoływani przez Prezydenta Rzeczypospolitej, na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, na czas nieoznaczony.


  Art. 178.
  1. Sędziowie w sprawowaniu swojego urzędu są niezawiśli i podlegają tylko Konstytucji oraz ustawom - tzn. prawu stanowionemu przez Sejm


  Art. 4.
  1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
  2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.
 • WSZYSCY NIE MOGĄ BYĆ POSŁAMI, ... BO KOGO BY REPREZENTOWALI?
  Ale każdy może być sędzią

  Art. 182.
  Udział obywateli w sprawowaniu wymiaru sprawiedliwości określa ustawa.

  TEGO BRAKUJE
 • @Prezydentka
  Bez sensu.
  W sensie organizacyjnym - inicjatywa tylko wprowadza chaos. W takim przypadku - należałoby stworzyć ścieżkę legislacyjno - organizacyjną, gdzie pomysł przybrałby formę możliwą do realizacji.

  Znacznie lepsze rozwiązanie to demokracja bezpośrednia, gdzie jest biuro legislacyjne nadające inicjatywom kształt formalny i dopiero wtedy poddaje się to pod głosowanie powszechne.
  Aby do tego dojść - trzeba wprowadzić referenda obligatoryjne. Nie widzę działań Autorki w tym kierunku. czyli jest to zwykła hucpa obliczona na efekt medialnego błysku.
  Dla mnie - pomysł niedowarzony i skwaśniały.
 • @ Autor - 5*
  "W świetle istniejącego prawa polskiego i międzynarodowego, wszystkie wybory w Polsce po 1989 roku były nieważne. Obecnie urzędujący Sejm i obecne rządy też są nielegalne."
 • @Autorka
  Polska to państwo bezprawia. Nie tylko nagminnie łamane jest prawo, ale i konstytucja jest tylko zbiorem pobożnych życzeń. Dlatego, jeżeli ktoś twierdzi, że konstytucja mu cokolwiek gwarantuje, buja w obłokach.
  Nie ma w zasadzie żadnej dziedziny życia, gdzie prawo byłoby przestrzegane. Śmiem twierdzić, że w naszym kraju każda ustawa jest łamana. Nawet ludziom zmarłym się nie odpuszcza. Państwo czerpie korzyści nawet ze zmarłych, więc co tu mówić o żywych (nagminne łamanie przez polskie samorządy, ale także parafie, administrujące cmentarzami, Ustawy o cmentarzach i grzebaniu zmarłych).
  Na straży tego bezprawia stoją polskie sądy. Proszę się więc nie dziwić, że mają one prawo w głębokim poważaniu, inaczej proceder nagminnego łamania prawa przez władzę nie byłby możliwy. To jest system, takie jest założenie tego ustroju.
  Prawo mamy nawet całkiem niezłe, lecz władza go w zupełności nie przestrzega, a sądy to bezprawie legalizują.
  W zasadzie nikt w Polsce nie rozumie pojęcia "trójpodział władzy". Wszyscy zdają się uważać, że są to trzy odrębne władze. Jednak, tak naprawdę, są to trzy części tej samej władzy (tak powinno być to rozumiane). Dlatego podczas wyborów powinniśmy mieć wpływ na zmianę wszystkich trzech władz: ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej. I tak ustawione jest to w krajach bardziej demokratycznych niż Polska, tam wybrańcy narodu (parlamentarzyści) mają wpływ na wszystkie trzy elementy władzy. W Polsce wybieramy posłów, posłowie powołują rząd, a sądy pozostają obok tego procesu. I to jest przyczyna polskiej patologii. Jednak ktoś tak to "ustawił", a dzisiaj nawet widać kto (vide: obrońcy tego amoralnego status quo w sądach).
  Z powodów przedstawionych powyżej, uważam inicjatywę opisaną w tym poście jako jałową. Nie tędy droga, zwłaszcza że instytucje międzynarodowe także stoją na straży tego bezprawia. Działania prawne dawno już się wyczerpały...
 • @rumpelsiltskin 15:06:27
  "Działania prawne dawno już się wyczerpały..." - też jestem tego zdania ! ze zbójem się nie wygra stosując zasady, które ten zbój stworzył
 • Podziwiam Pani siłę czynienia dobra dla naszej Ojczyzny, ale...
  proszę mi wierzyć, zderzenie ze światowymi siłami, które widzą podbijane kraje, tylko i wyłącznie w kontekście wszelkich możliwych dóbr do zrabowania, jest bardzo bolesne. Wiele suwerennych państw już się o tym przekonało.
  Załóżmy, że uda się Pani zdobyć poparcie wszystkich Polaków, zdobędą Polacy władzę pod Pani przywództwem i co?, międzynarodówka globalistyczna zgodzi się, by od tej pory to Polacy byli beneficjentami tych chociażby tylko np 4 ton złota, 120ton srebra, nieprzebranej ilości ton miedzi rocznie i wielu, wielu innych dóbr naturalnych, taniej siły roboczej, intelektualnych itd, itp szabrowanych do tej pory z naszego okradanego przez okupanta Kraju?
  Ta "kura" znosi za dużo złotych jaj, by mogła być pozostawiona "na samopas" .
  Proszę zobaczyć np to :
  https://www.youtube.com/watch?v=HnWIcSCZNO8
  (zanim zniknie z YT)
  Od czasu "odzyskania" wolności ta "kura" zniosła już ok 120 ton złota, 35tyś ton srebra a ile ton miedzi i nieprzebranych innych bogactw, to jedyny Pan Bóg wie. I co?, Polacy się wzbogacili? Nie zostali zadłużeni na BILIONY dolarów...

  Czy wtedy gdy Pani wraz z Polakami przejmie władzę, to co zastosuje nam ta międzynarodówka globalistyczna?, scenariusz libijski?, czy może jugosłowiański?, z podziałem na zwaśnione regiony (np za sprawą RAŚ-iu), czy jak to już się powoli wprowadza te tzw euroregiony z docelowo wstawionymi na ich czele oligarchami ulokowanymi w zamkach, takich jak ten budowany w rezerwacie nad Notecią?

  Szanowna Pani, jak juz pisałem, na szczęście dla nas (ale i dla świata) nie jesteśmy sami w tej walce o nasz byt. Coż jednak z tego, skoro uparcie przyklejeni jesteśmy do "wyroczni" w postaci tego Biblijnego, Apokaliptycznego "obrazu", jakim z całą pewnością jest telewizor, przez który Bestia nas prowadzi na zatracenie (także ostateczne w Piekle)...

  Kiedy my ludzie, zaczniemy w końcu słuchać naszego Pana Boga, Który niezmordowanie przychodzi do nas od wielu już wieków z Orędziami...
  Bestia oczywiście wyśmiewa, marginalizuje czy nawet zakazuje, cenzuruje te Orędzia.
  A są to np Orędzia takie jak te :
  https://www.youtube.com/watch?v=SKHGlZS8rK0&t=120s
  Lekceważenie wtedy tych Orędzi i podobnych innych, kosztowało życie wielu milionów Polaków.
  KTO JEST ODPOWIEDZIALNY ZA LEKCEWAŻENIE TYCH ORĘDZI, I TE MILIONY OFIAR!?
  Bo skutki ich nieposłuchania były m.in takie :
  https://www.youtube.com/watch?v=TR-VxXMq66g&t=33s
  Zachęcam do wysłuchania tego kazania, gdzie ksiądz wyraźnie nawiązuje do przedwojennej sytuacji, która doprowadziła do tej tragedii Polaków (i nie tylko). Mówiło się wtedy, że Warszawa w rozpuście była drugim Paryżem (Niektórzy prostują, że nie drugim a pierwszym, skoro Paryż został ocalony. Ale cudowne ocalenie Paryża, to zupełnie inna już opowieść)

  Obecnie już nie tylko Matka Boska przychodzi do nas z można powiedzieć "rozpaczliwymi" Orędziami, ale od 10-ciu już lat, także już Bóg Ojciec, Pan Jezus, Duch Święty, Matka Boska i wielu świętych.
  Przychodzą Oni z "Orędziami na Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły" (tak właśnie kazał je nazwać Bóg Ojciec)...
  Orędzia te wydane w 29-ciu już tomach, można kupić w Grzechyni u ks. Natanka, który jako samodzielny pracownik naukowy, potwierdza ich zgodność z Naukami Kościoła.

  Otóż w Orędziach tych Bóg Duch Święty, mówi do nas :

  "Jestem Duchem rozeznania, Światłem ludzkiego sumienia. Nazywaj Mnie Duchem dobrego wyboru. Nigdy nie próbuj podejmować ważnych decyzji, zanim wcześniej Mnie nie poprosisz o radę, odmawiając nowennę ku Mojej czci...."

  Skoro Państwo, chcecie poświecić swoją energię, na ratowanie Polski i świata (bo to z Polski ma wyjść ta Iskra na cały świat), to nie ulega wątpliwości, że pierwsze kroki powinniście Państwo skierować do Grzechyni, na rozmowy do ks. Natanka.
  Bez tego, zafundujecie tej wybiedzonej już naszej Ojczyźnie kolejny etap, już chyba totalnej likwidacji, bo świat jest już przygotowany na taką okoliczność ostatecznego rozprawienia się "budowniczymi komór gazowych". Rozprawienie się z tymi "faszystami" przyjmie z ulgą.
  Pozdrawiam serdecznie
 • @Jan Paweł 15:53:11
  We wcześniejszych (także marginalizowanych) Orędziach, Pan Jezus wyraźnie powiedział, że "ostaną się tylko te kraje, które obiorą Mnie za króla"

  Ale co to oznacza "obrać Pana Jezusa na Króla"?
  Przede wszystkim i WE WSZYSTKIM przyjąć Prawo Boże.
  Intronizacja niby była, ale czy Państwo Polskie przyjęło Prawo Boże? Czy my Polacy, każdy z nas indywidualnie przyjęliśmy Prawo Boże?

  Dowiemy się kiedyś, że nie było to aż tak dużo, jak to teraz się wydaje.

  Koniecznie zachęcam do zapoznania się tymi Orędziami u Ks Natanka w Grzechyni, bo bez tego, Polska i my Polacy po raz kolejny będziemy znowu przyżywić tą samą naszą tragiczną Historię...
  Zresztą już przeżywamy.
 • @Jan Paweł 15:53:11
  Widzę, że nie wstawiłem linka do kazania o sytuacji w przedwojennej Polsce. Wstawiam poniżej :
  https://www.youtube.com/watch?v=juwLAjzJboo&t=5s
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 14:47:49
  Bez ustalenia stałego połączenia ciała z rozumem, Twoim sposobem polska demokracja długo będzie czekała na ożywienie.

  Dlatego autorka jest bliżej prawdy – "Każdy Posłem" działając bezpośrednio na podstawie art.4 Konstytucji i zachęca do współdziałania.
  rumpelsiltskin 13.01.2020 15:06:27
  Pisze prawdę, że podczas wyborów powinniśmy mieć wpływ na zmianę wszystkich trzech władz: ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej.
  Czwarta władza – wybrańcy narodu (parlamentarzyści) mają wpływ na wszystkie trzy elementy władzy.
  Trzy elementy władzy potrzebują czwartego elementu wybrańców narodu (polskich parlamentarzystów).
  Bliżej prawdy jest incjatywa "Każdy Posłem" działając bezpośrednio na podstawie art.4 Konstytucji lub przez swoich przedstawicieli.

  Oddzielanie rozumu od mięśni trwa zbyt długo.
 • Problem nie tkwi w tym
  jaka tzw, demonkratura - bo on tkwi w samej tzw. demonkraturze - jaka by ona niebyła - ponieważ wymyślono ją dla ludzi w samym Piekle a oparto na wrodzonej ułomności ludzkiej.
  Wniosek?
  Forsa - ta wydrukowana i ta - co dopiero będzie wydrukowana - jest skumulowana w nielicznych, kosmatych łapkach. Tzw. demonkratura - to żyły tego szatańskiego świata - a krwią jest tutaj pieniądz. Pod skrzydłami tej tzw. demonkratury można z ludźmi zrobić wszystko w takiej oto atmosferze, że tego właśnie ludzie chcą - więc chcieliśta to mota i morda w kubeł do następnych tzw. wyborów.
 • @goodness 17:22:33
  // Bez ustalenia stałego połączenia ciała z rozumem, [...] polska demokracja długo będzie czekała na ożywienie. //

  TO PRAWDA , ... ALE WOLĘ POCZEKAĆ AŻ SIĘ TO STANIE
  NIŻ TO, ... ABY CIAŁO ZACZĘŁO DZIAŁAĆ BEZ ROZUMU*

  * "Każdy pOsłem" / To hasło przerabia już "kasta sędziowska"

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031