Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 116 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Stop medialnej manipulacji! Tak dla repolonizacji!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prawa międzynarodowe i prawo polskie gwarantują Polakom wolności i swobody obywatelskie. Wśród tych praw jest wolność słowa, wolność opinii i poglądów, wolność wyznania, prawo do rzetelnej informacji i prawo do prawdy .

 

STOP medialnej manipulacji! TAK dla repolonizacji!

To PRAWDA nas wyzwoli! STOP cenzurze prewencyjnej w mediach! Wolność dla słowa i dla prawdy!

Prawa międzynarodowe i prawo polskie gwarantują Polakom wolności i swobody obywatelskie. Wśród tych praw jest wolność słowa, wolność opinii i poglądów, wolność wyznania, prawo do rzetelnej informacji i prawo do prawdy .

Art.54 p.1 Polskiej Konstytucji mówi:

„Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.”

Art.10 p.1 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka (European Convention of Human Rights) mówi:

„Każdy ma prawo do wolności wyrażania opinii. Prawo to obejmuje wolność posiadania poglądów oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei bez ingerencji władz publicznych i bez względu na granice państwowe.”

Art.1 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka brzmi: „Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi w swej godności i swych prawach. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem i powinni postępować wobec innych w duchu braterstwa”.   W tym artykule  zawiera się sugestia do pewnych praw rozumu ludzkiego, w tym prawa do prawdy. Prawo do prawdy zostaje późiej potwierdzone w prawie do wolności opinii i wolności słowa oraz rzetelnej informacji. W Artykułach od 18 do 29 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka mamy zawarte prawa do rozwoju społecznego w którym rozwija się osoba ludzka. Mamy więc tam zagwarantowane: wolność myślenia, sumienia i wynania oraz prawo do prawdy i rzetelnej informacji.

Powszechna deklaracja Praw Człowieka wydana w dniu 10 XII 1948 roku, deklaruje uprawnienia które przysługują każdemu człowiekowi z racji bycia człowiekiem.

Deklaracja ta zobowiązuje Narody Zjednoczone, w tym Polskę, do wprowadzenia jej w życie w postaci konwencji oraz konkretnych przepisów prawnych. Obowiązkiem władz państwowych jest gwarantowanie i ochrona praw człowieka a w szczególności jego uprawnień znajdujących się w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.

Niestety rządy zarządzające Polską z Warszawy tego nie robią, nie stoją one na straży naturalnych praw człowieka, stąd mamy w Polsce ogólne niedoinformowanie społeczeństwa czego efektem są: wyzysk, bieda i moralno-duchowy upadek Narodu Polskiego. Jest to spowodowane przede wszystkim brakiem masowego, przystępnego dostępu do prawdy i do rzetelnej informacji. Naród Polski jest przez wszelkie media manipulowany i oszukiwany. Radio, telewizja i pozostała prasa drukowana nie posługują się prawdą, ani nie kierują się dobrem społeczeństwa lecz posługują się kłamstwem, manipulacją i oszustwem co sprzyja dalszemu utrzymywaniu u władzy ludzi, którzy na masową skalę wyzyskują całe narody prowadząc ludzkość do ucisku i do niewolnictwa.

Naród Polski, czyli każdy z nas,  w ramach oddolnej samoorganizacji, powinien podjąć wszelkie możliwe kroki i działania zdążające do tego aby ten stan bezrawia i niewiedzy społecznej zmienić. W tym celu podstawowym krokiem jest odzyskanie przez Naród Polski mediów masowego przekazu jako kanału obywatelskiej, społecznej komunikacji mającej na celu dobro społeczeństwa poprzez propagowanie prawdy i rzetelnej informacji a nie jak to jest teraz  gdzie celem mediów jest zapewnienie zysku garstce klik.

Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć by nasze podstawowe naturalne prawa człowieka, w tym prawo do prawdy i do rzetelnej informacji były respektowane, egzekwowane, i chronione przez państwo, jego instytucje medialne i prasowe. Przede wszystkim odzyskać trzeba publiczną Telewizję Polską, Polskie Radio, Polską Agencję Prasową. Te instytucje muszą zacząć służyć Narodowi Polskiemu i jego dobru opierając swe działania na wolności słowa, na rzetelnej informacji, na merytorycznej dyskusji, a przede wszystkim na prawdzie.

Zachęcam do kontaktu w celu utworzenia grupy roboczej mającej na celu przygotowanie strategii odzyskania przez Polaków i dla Polaków polskich mediów publicznych. Teresa Garland, Tel. 697357009  12 I 2020r.

Powyższy artykuł jest moją osobistą opinią i propozycją.

Teresa Garland

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego – Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

KOMENTARZE

 • Na oceny nie ma co zwracać uwagi
  .
 • Oni mają kasę, media, aparat przymusu, a Pani ma...dobre chęci!
  "...Trzeba by rzecze pierwszy i poziewa przynieść więcej drzewa..."
  Zna Pani tą bajkę, chyba Fredry?
 • Proste pytanie !
  Jak to jest żydzi w Polsce twierdzą że od 30 lat Polska jest wolna demokratyczna !
  To ja sie pytam jak to jest że od 30 lat wybory w Polsce Zawsze wygrywa mniejszość żydowska ? ciekawe co ?

  Polacy Słowianie odpowiedz jest prosta ! w Polsce nie ma Demokracji a jest ŻYDOKRACJA !!! jest to twór który swoją dominację nad większością Słowian w Polsce opiera wyłącznie na terrorze
  1. policyjno-tajniackim
  2 sądowniczym
  3. prokuratorskim
  4. na bojówkarzom żydowskich którzy donoszą i zastraszają wszelki ruchy Polaków które chcą się wyzwolić spod terroru żydowskiego !

  Apel do SŁOWIAN ! powołajmy swego kandydata na prezydenta Polski
  czy zawsze mamy wybierać żydów ? !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 11:28:14
  "To ja sie pytam jak to jest że od 30 lat wybory w Polsce Zawsze wygrywa mniejszość żydowska ? ciekawe co ? "

  Bardzo prosto "jak to jest". Każdego co dostanie się do władzy zalicza się do Żydów i wszystko się zgadza.

  Nawet jak jaśnie pan Korwin Mikke, z niemieckimi korzeniami, zostanie prezydentem, to zostanie ogłoszony Żydem jako Ozjasz Goldberg Pierwszy.

  Mam pytanie, jak to się stało towarzyszu ele, że wy nie należycie do wybranego narodu? Jest jakaś metoda aby tego uniknąć? Operacja na nosie aby nie był długi i haczykowaty? Sfałszowane świadectwa chrztu (trzy na wszelki wypadek - papieski, cerkiewny i luterski)? Przeszczep napletka? Przyznajcie się bez bicia!
 • Do żyda @Pedant 11:42:18
  Wekslujesz pan po żydowsku temat ! bo żydem jest ten co ma pochodzenie żydo-chazarskie ! i nie musi być religijny !! wy myślicie że żyd to chałat pejsy i religia ! NIE żyd to mentalność Talmudyczna !

  Pedant ! wy sobie w swej głupocie myslicie że my was nie poznajemy ?
  że jak ukryjecie się w garniturki żydówki zrobią się na blond to stajecie się nie widoczni ? NIC Z TEGO Pedant ! macie charakterystyczną fizjonomie tylko spojrzymy na twarz i sylwetkę i juz wiemy z kim mamy do czynienia !!! w Polsce wśród Słowian wy żydzi się nie ukryjecie !

  żyd to mentalność rasowo plemienna Pedant !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Pedant 11:42:18
  W sytuacji kiedy "Pierwszy Obywatel" wielce czcigodny Andrzej Duda, ojciec nie tylko narodu ale i małej żydówki, pomawia naród polski o powszechne posiadanie domieszki krwi żydowskiej zaiste to tajemnica.
 • @Pedant 11:42:18
  proste, władza deprawuje, a synonimem dla deprawacji totalnej jest bRZydostwo.
 • WPS
  Pani " prezydentka" wzorem podobnych oryginałów posługuje się masą sloganów mniej lub bardziej wzniosłych, aby stworzyć wrażenie " walki".

  Przytacza pani " prezydentka" np. fragment tzw. Europejskiej Konwencji Praw Człowieka. : Art.10 p.1 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka (European Convention of Human Rights) mówi:

  „Każdy ma prawo do wolności wyrażania opinii. Prawo to obejmuje wolność posiadania poglądów oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei bez ingerencji władz publicznych i bez względu na granice państwowe.”

  Cóż moim zdaniem wynika z faktu"...wolność posiadania poglądów oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei bez ingerencji władz publicznych i bez względu na granice państwowe."? Otóż nic więcej jak to, że burzy się pierwszeństwo zasady suwerenności państwa i narodu i otwiera szeroko drzwi dla ponoć " wolnością" uzasadnionej manipulacji umysłów przez prywatne centra dezinformacji, manipulacji i wojny informacyjnej pozostające w bezpośredniej zależności od globalnego psychopatycznego lobby światowej oligarchii finansowej.

  I w ten właśnie sposób " prezydentka" walcząc o " wolność" walczy o interesy światowego lichwiarskiego kapitału.

  Wiele jest w ostatnim czasie " projektów prezydenckich", które zakładają ciemnotę Polaków i pierwszeństwo w nich emocjonalności i sfery symbolicznej nad rozumem i rzetelną wiedzą.
 • @ele 12:12:05
  "Wekslujesz pan po żydowsku temat ! bo żydem jest ten co ma pochodzenie żydo-chazarskie ! i nie musi być religijny !! wy myślicie że żyd to chałat pejsy i religia ! NIE żyd to mentalność Talmudyczna !"

  Odpowiem wam talmudycznie "Lachu Słowianinie".

  Ja wiem, że "polski trudna język", ale czas na drobne poprawki.

  "Talmudyczny" pisze się z dużej litery na początku zdania lub jako część nazwy własnej. "Żyd" z dużej litery to nazwa członka grupy etnicznej, tak jak "Polak", "żyd" z małej to wyznawca religii, tak jak "katolik".

  Co znaczy "wekslowanie tematu po żydowsku" przekracza moje "talmudyczne" pojmowanie. Nie jestem znawcą pilpulu.

  https://www.jhi.pl/psj/pilpul
 • Do żyda Pedant 16:35:49
  Śmieszny jesteś żydzie z tą ortografią ! tu jest forum polityczne i pisanie jest też specyficzne bo jak chce coś podkreślić to pisze z dużej litery lub jak chcę coś zdyskredytować to piszę z małej ! lub kogoś ośmieszyć [ żyda najczęściej] to pisze śmiesznie nieskładnie itp . to tyle co do ortografii !

  APELUJE DO ŻYDÓW ! przejmujcie się treścią a nie ortografią bo to treść jest meritum sprawy !

  Przypominam ! żyd to mentalność rasowo plemienna !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 17:37:45
  "przejmujcie się treścią a nie ortografią bo to treść jest meritum sprawy !"

  Wasze notoryczne błędy są jak jąkanie Michnika, zapewne waszego współplemieńca (chociaż są watpliwości, niektórzy twierdzą Adam został adoptowany przez Szechterów). Meritum jeszcze słabsze i bełkotliwe.
 • Jeszcze by tylko tego
  brakowało aby prawo wymyślane dla okupowanej na Ziemi ludzkości - obowiązywało także okupanta. Przecież to byłby absurd!
 • Do żyda @Pedant 17:53:17
  UWAGA !
  żydzi gdy się do nich się zwracamy Nigdy nie potrafią Zrozumieć naszych prostych pytań ! Zawsze odpowiadają EPITETAMI !!!

  Czy ktoś może wytłumaczyć ten fenomen ? żyd o nicku Pedant jest tego klasycznym przykładem !

  NACJONALIZM TO UMIŁOWANIE NARODU SŁOWIAN !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 20:06:36
  "NACJONALIZM TO UMIŁOWANIE NARODU SŁOWIAN !"

  Słowianie to nie naród, tylko lud, składający się odrębnych narodów.

  "żydzi gdy się do nich się zwracamy Nigdy nie potrafią Zrozumieć naszych prostych pytań "

  Zaliczył mnie Pan do Żydów (pochodzenie) lub żydów (religia), nie jestem pewien czy zasługuję na ten zaszczyt, ale odpowiem. Ja Pana rozumiem gdy Pan trzyma się logiki, nieudolność w posługiwaniu się pisanym językiem polskim, przeszkadza mi mniej, tak jak jąkanie się redaktora Michnika. Zwykle da się wyznać o co Wam chodzi, ale nie zawsze.
 • Do żydowskiego @Pedant 20:19:17
  Panie Pedant ! pan jest nie tylko z urodzenia żydem ! pan jest mentalnie 100 % żydem który w swej megalomani udaje kogoś kim nie jest !!!

  Naród – wspólnota ludzi utworzona w procesie dziejowym na podstawie języka, terytorium, życia społecznego i gospodarczego, przejawiająca się w kulturze i świadomości swych członków.

  Słowianie – gałąź ludów indoeuropejskich posługujących się językami słowiańskimi o wspólnym pochodzeniu etnicznym, podobnych zwyczajach, obrzędach i wierzeniach.

  Rozumiem cię żydzie że wasza żydowska polityka rozbijania Narodów Europy jest ci bliska ! ale nasza polityka jest zjednoczenie Narodu Słowian w jeden związek Neoslawizm !

  Pedant powtarzasz się uczepiłeś się z tego Michnikiem jak pijak latarni

  Apel do Pedanta ! więcej inwencji intelektualnej ! wysil się trochę !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • @ele 08:29:52
  "Słowianie – gałąź ludów indoeuropejskich posługujących się językami słowiańskimi o wspólnym pochodzeniu etnicznym, podobnych zwyczajach, obrzędach i wierzeniach. "

  Lepiej. Nawiasem mówiąc, może to Pana udobrucha, nie jestem przeciwny idei zjednoczenia się Śłowian w jeden naród. Podoba mi się to, niestety uważam to za mało realne. Ale kto wie co przyszłość przyniesie?
 • Do @Pedant 08:46:52
  No nareszcie puściłeś się latarni ! tylko nie mogę zrozumieć czemu robisz za adwokata u syjonistki żydówki ?


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 12:42:45
  Bo kobieta jest ponętna i ma ładnie na imię, nadto to kobieta wolna, bo młoda jaszcze wdowa, a miejsce zamieszkania wskazuje na to, że także ma co wnieść w posagu. Atrakcyjna partia dla praktycznych. Mowa o p.Agnieszce naszej niezawodnej - tłumaczce nie tylko języków obcych.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31