Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
191 postów 165 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Tymczasowa Rada Stanu nawiązuje współpracę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tymczasowa Rada Stanu nawiązuje współpracę ze środowiskami walczącymi o przywrócenie w Polsce Prawa.

 

Tymczasowa Rada Stanu nawiązuje współpracę ze środowiskami walczącymi o przywrócenie w Polsce Prawa. Spotkanie robocze w Katowicach w dniu dzisiejszym tj. 11 stycznia 2020r.

KOMENTARZE

 • Dałem 5*, dobrze, ale...
  bez poznania naszej Historii (przez duże H, bo tej prawdziwej, przez okupanta niezakłamanej) będziecie Państwo skazywali Polaków na powtórne jej przeżywanie w tych tragicznych dla nas Polaków jej okresach.

  Podam może jeden przykład : nasza wielka Husaria zwyciężyła idącą jak burza nawałnicę islamską, bo jadąc na Wiedeń, król Jan III Sobieski powierzył tą misję pod opiekę Matce Boskiej a jego rycerze przez całą drogę modlili się na różańcu.
  Takich epizodów w naszej Historii było sporo. Są one celowo przed nami cenzurowane, by Polacy zapomnieli o tym, że są poddanymi Matki Boskiej Królowej Polski, by zapomnieli o tej Jej sile, która sprawia, że Polacy z Nią są nie do pokonania.

  Ubiegając się o dojście do władzy, musicie Państwo być świadomi, że gdy tylko ją zdobędziecie, niemal od razu zostaniecie ulokowani na celowniku... Szatana...
  Tak, tak Szatana, bo ta druga strona wyśmiewa "zabobony" Wiary w Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej, ale sama czci Szatana i dostaje od niego jego moc. Którą chyba widać już gołym okiem?

  Jak Państwo chcecie walczyć z Szatanem?, chyba że się przyłączycie już tam u władzy do niego, tak jak to zrobiło wielu już ludzi o dobrych może kiedyś intencjach, ale bezbronni w zderzeniu z nim, nie mieli innego wyjścia jak tylko i wyłącznie dla swojej i naszego zatracenia, przyłączyć się do niego.
  A stawka jest wysoka, bo jest nią nasz zbawienie.

  W tej sytuacji, będąc bezbronnym, to chyba lepiej się tam do władzy nie pchać.
  A zachęcam do wysłuchania świadectwa o tym, czego można dokonać z naszą Królową :
  https://www.youtube.com/watch?v=lN_pbLVImtg&t=356s
 • @Jan Paweł 17:58:49
  Walka jest prosta, ale nie łatwa. Wystarczy zacząć walczyć. Doświadczenie czyni mistrza.:)
 • @Jan Paweł 17:58:49
  Potrzebna jest duchowa walka ze złem oraz systematyczna praca na rzecz dobra wspólnego, jakimi są naród i państwo. Podstawowe zasady głoszenie prawdy, czynienie dobra, okazywanie miłości oraz świadczenie miłosierdzia. To tylko tyle i aż tyle.
 • @ Autorka/Prezydentka
  "Tymczasowa Rada Stanu nawiązuje współpracę ze środowiskami walczącymi o przywrócenie w Polsce Prawa."

  Czy TRS i środowiska walczące zmieściły się na jednej kanapie? ;-(
  Co to za środowiska?
  Kto jest w tej TRS?

  Serdecznie pozdrawiam Panią, TRS i Środowiska.

  5*

  Ukłony
 • Teresa Garlaand - odnośnie TRS
  Tymczasowa Rada Stanu miała swoją podstronę na stronie akademiapolityczna.wordpress.com gdzie umieszczane były wszystkie informacje. Skoro wróg? bez mojej wiedzy i zgody zlikwidował tę w/w stronę to informacji szczegółowych więcej nie będzie. Kto chce się włączyć i działać w realu, to proszę o kontakt telefoniczny, włączę osobę zainteresowaną do konkretnej grupy roboczej. Z pozdrowieniami Teresa Garland tel.697357009
 • @Prezydentka 08:18:19
  "Skoro wróg? bez mojej wiedzy i zgody zlikwidował tę w/w stronę to informacji szczegółowych więcej nie będzie."

  Żydom też "się spaliły" oryginały statutów kaliskich. Potem chcieli, żeby im Kazimierz Jagiellończyk podpisał "odnowione" ;-)))
  A Pani już się sama wybrała na.... Prezydentkę.
 • @Jan Paweł 17:58:49
  ,,duch twój " którego mason Wojtyła wywoływał na oczach milionów zgromadzonych parafian, których palce tworzyły znak okultystyczny V, a który został wprowadzony przez kabalistę Churchilla, za namową okultysty Crowley'a w czasach pobłogosławionej przez rzymskich ojców IIwś, jako ,,symbol zwycięstwa", oraz królowa nieba i Polski zdemaskowana w księdze proroka Jeremiasza, jako zakazane przez Stwórcę bóstwo obce (bogini) przemycone pod pozorem czczenia ,,Maryji" jest w tejże księdze Jeremiasza wskazane jako źródło wszelkich nieszczęść spadających na nieposłusznych woli Stwórcy.

  Jednak to co złe dla Polski nie jest złe dla faryzeuszy, żyjących bez pracy rąk, na koszt zwodzonuch przez nich ,,owiec".

  Prawda panie Janie Pawle, że nie dla ciebie jest praca tzw uczciwa, po sowitym opodatkowaniu, starczająca na michę ryżu?

  Ksiądz Natanek, czy ,,nocniczek siostry Fałsztyny" biją na głowę Prawo i Proroków, prawda panie Jan Paweł?
  Można nawet dla ośmieszenia zmienić styl pisania i wyszydzić tzw młodzieżowym slangiem kogoś, kto wskazuje na konkretne Pisma biblijne, byleby tylko oddalić widmo ruszania co rano do uczciwej roboty za miseczkę ryżu. Prawda panie ,,ojciec"?
 • "Teresa Garland przedstawia swój plan przejęcia władzy w Polsce przez naród."
  Ja mam koncepcję, wymyśliłam już tymczasową radę stanu....
  /Teresa Garland/


  Prawo naturalne jest przynależne każdemu człowiekowi z racji przyrodzenia... /Teresa Garland/


  https://www.youtube.com/watch?v=vrfr0HJkhlw

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031