Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
56 postów 82 komentarze

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Zaproszenie na protest antypsychiatryczny

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przekazuję informację nadesłaną przez Pana Artura Puszkarskiego. e-mail: narodowaantypsychiatria@gmail.com

Zapraszam na demonstrację przeciwko psychiatrycznemu terrorowi odbędzie się 12.01.2020 o godzinie 14.00 metro centrum na tzw patelni. Zaprasza Artur Puszkarski

KOMENTARZE

 • marnota informacyjna
  psy szczekają, karawana idzie dalej !!!
  kto jest adresatem tego protestu ! ???

  należy przynajmniej wskazać !:
  treść postulatów protestowych !
  wskazanie legislacyjnego i oczywistego, zakresowego bandytyzmu !
  statystykę tematyczną !

  postaram się niedługo temat uzupełnić, przykładem z doświadczeń autopsyjnych !

  WSZYSTKIEGO DOBREGO !
 • Swego czasu napisałem krótkiego posta o możliwościach wykorzystania psychiatrii jako...
  narzędzia represjonowania ludzi :
  http://gibson.neon24.pl/post/115585,prywatyzacja-szpitali-psychiatrycznych
 • @Jan Paweł 09:58:52
  Czekaj czekaj. Psychiatria pełni też ważną funkcję krzewienia faryzeizmu rzymskiego. Ja np byłem jakoś przed rokiem badany przez dwie starsze panie, całe 5 minut. Rozmowa była nt stopnia znajomości Pism biblijnych przez twoją trzódkę (taką treść narzuciły obie panie biegłe), prowadzoną drogą szeroką i prostą, ku bramie szerokiej. I nie wiem jaką chorobę mi wynalazły, ale zajmujący się mną prokurator Mariusz, wysłał mi pismo w którym stwierdził wprost, że jestem osobą upośledzoną. Czyli psychiatria to też współczesny sanchedryn. Tym bardziej że ściany szpitali psychiatrycznych obwieszne są portretami santo-subito.

  Panie te popełniły wielką nieostrożność, bo przypadkiem w trakcie badania miałem włączony dyktafon i przebieg tego badania zakończonego diagnozą będzie przedmiotem badań prokuratury, niewykluczone że i izby lekarskiej. Była bowiem dołączona klauzula o odpowiedzialności karnej biegłych za wydanie klamliwej opinii, poza tym prawdopodobnie koszt takiego ,,badania" to trzy dniówki kasjerki z marketu. A więc możliwe też że doszło do innego nadużycia - wyłudzenia.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930