Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
37 postów 67 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Moje komentarze

 • @wolny obywatel 17:39:40
  Szanowny Panie Dembowski, Może Pan pisać co Pan chce. Dla mnie jest Pan osobą niewiarygodną. Uważam że celowo dyskredytuje Pan moją osobę bo nie poszłam z Panem na współpracę. Więc jeśli tak, to trzeba taką osobę jak ja zniszczyć. Czyż nie tak?
  Teresa Garland - Wybory prezydenckie 2020 - Plakat
 • @Wican 11:09:08
  Szanowny Panie @Wican
  Zachęcam Pana jak i innych do przestudiowania systemów wyboru na Prezydenta w innych krajach na świecie. Takiego "demokratycznego rezimu" dotyczącego wyboru Prezydenta jak ten który jest zapisany w "naszym" obecnym Kodeksie Wyborczym, nie ma nigdzie na świecie.

  Ponadto, to że ktoś będzie kandydował wcale nie znaczy że zostanie wybrany.....
  Nowy Kodeks Wyborczy - Projekt
 • @goodness 10:10:10
  Szanowny Panie @goodness
  Odnośnie pańskiego zdania: "Pkt. 2 Do poprawki. Podział ziemi PRL na 49 kawałków."

  tu wytłumaczenie dlaczego tak chcę zrobić:
  Uważam że sejmiki wojewódzkie są to żydowsko-niemieckie agentury które trzymają w łapie polską gospodarkę i ukierunkowują rozwój lub niedorozwój konkretnych gałęzi gospodarki, za pomocą kierownia tam lub braku kierowania środków finansowych z funduszy europejskich. Żeby zniszczyć tę patologię trzeba zlikwidować sejmiki wojewódzkie i powrócić do 49 województw, tak jak było to w latach 1975-1999. To jest rozwiązanie już przetestowane przez Gierka w 1975 roku kiedy chciał rozbić kliki w starych województwach. Aby to zrobić muszę mieć ludzi do obstawienia i zarządzania tymi nowymi 49 województwami, stąd mój pomysł aby wdrożyć nowy Kodeks Wyborczy w którym okręgi wyborcze do Sejmu będą wielomandatowe i których powierzchnie będą pokrywały się ze starymi powierzchniami. Ci ludzie którzy nie dostaną się do Sejmu wg nowego Kodeksu Wyborczego mojego autorstwa, będą już niejako zgrupowani podług starego podziału administracyjnego państwa polskiego, i będą mogli kandydować do wyborów samorządowych w nowych 49 województwach. Dlatego też nie uwzględniłam JOWów w moim projekcie lecz 49 okręgów wielomandatowych."

  co do Pańskiego zdania:
  "Pkt. 6. do wyjaśnienia pewnej liczby 240.
  Sposób obliczania 240 miejsc w Sejmie."

  Im mniej ich będzie tym szybciej powinni się dogadać w każdym temacie. W systemie prezydencko-ludowym byłoby to dobre. tu link:
  http://teresagarland.neon24.pl/post/152953,system-pl-czyli-nowy-ustroj-dla-polski
  http://teresagarland.neon24.pl/post/153118,demokracja-partycypacyjna-utworz-punkt-dp

  Co do sposobu obliczania to widzę to tak:
  38.000.000 (liczba obywateli Polskich / 240 (liczba posłów) = 158.333 obywateli na jednego Posła.
  Następnie dzieli się liczbę obywateli zamieszkałych w każdym okregu (wg starego podziału terytorialnego Polski na 49 województw) przez 158333 czyli ilu obywateli przypada na jednego posła i mamy wynik ile dane województwo będzie mogło wybrać posłów do Sejmu.
  Przykład: województwo krakowskie liczba ludności 1232000 (dane z 1990r.) / 158333 = 7,78 czyli zaokrąglamy w górę i wychodzi nam liczba 8 posłów z okręgu województwa krakowskiego.
  http://ibrbs.pl/mediawiki/index.php/Plik:Woj._krakowskie2.png
  Nowy Kodeks Wyborczy - Projekt
 • @Wican 09:18:07
  Szanowny Panie,
  Odnosząc się do Pana komentarza: "Ale zacząć się powinno od kwestii ustrojowych." to proponuję SYSTEM PL czyli System Prezydencko-ludowy w oparciu o Demokrację Partycypacyjną. Wtedy mamy ekspercki, mądry i silny ośrodek władzy wykonawczej i ustawodawczej w rękach Prezydenta kontrolowanego przez Naród Polski za pomocą Demokracji Partycypacyjnej. tu link do szczegółów: http://teresagarland.neon24.pl/post/152953,system-pl-czyli-nowy-ustroj-dla-polski

  Co do władzy sądowniczej to proponuję Trybunał Stanu oddać BEZPOŚREDNIO w ręce obywateli aby sądzili zdrajców w Społecznym Trybunale Stanu. Tu szczegóły: http://teresagarland.neon24.pl/post/153136,spoleczny-system-sprawiedliwosci-projekt

  Natomiast TK i SN zespolić w Trybunał Prawa Naturalnego, który by rozstrząsał kwesti związane z niesprawiedliwei wydanymi wyrokami oraz badałby czy tworzone ustawy są zgodne z Prawem Naturalnym. Tylko w ten sposób zagwarantujemy w państwie polskim że ludzie nie będą krzywdzeni przez państwo, urzędników i innych ludzi.
  Czy Trybunał Konstytucyjny jest nam potrzebny? NIE!
 • @Jozio z Londynu 18:48:15
  A Pana?
  Art.4 Konstytucji! Polacy przejmują władzę! Jest dekret TRS!
 • @Jozio z Londynu 18:48:15
  A Pana?
  Art.4 Konstytucji! Polacy przejmują władzę! Jest dekret TRS!
 • @kula Lis 69 19:02:30
  Panie Kula lis
  tym komentarzem cytuję;" Prezes powinien wam wszystkim pokazać środkowy palec-czyli walcie się." sam Pan wystawia sobie świadectwo...... i wskazuje Pan gdzie ma Pan swoich współbraci? Polaków!
  Czy PKP na zlecenie rządu prowadzi rasową segregację?
 • @puuuq 18:20:20
  Szanowny Panie puuuq,
  Jestem osobą raczej skromną i nie wymagającą, stąd jest to dla mnie przykre że wygląda mi na to że INTERCITY zapewnia przejazd tylko osobom majętnym w luksusie jak rozumiem. Z pewnością wiele miejsc w takim pociągu jest pustych... W mojej opinii właściwą, słuszną i sprawiedliwą polityką przejazdów powinno być umożliwienie jazdy tym samym pociągiem za rozsądną cenę, również i osobom mniej majętnym, nawet na stojąco jeśli ktoś ma pilną potrzebę pojechania do Warszawy. Za komuny były w pociągach klasy: pierwsza i druga, ludzie jeździli często na stojąco jeśli nie było miejsca, ale ceny były przystępne. Komuna w tej kwestii nie blokowała Polakom ich Naturalnego Prawa do WOLNOŚCI przemieszczania się! Tymczasem dzisiaj nawet jazda na stojąco za jakąś niższą przystępną cenę nie była możliwa bo pytałam Panią z okienka o możliwość przejazdu na stojąco. Nie było takiej możliwości.

  Przypominam że Koleje były budowane i okupione ciężką pracą naszych ojców i dziadków za komuny żeby Polacy mogli się przemieszczać. Tymczasem okazuje się że my ich dzieci i wnuki nie możemy z tych przywilejów jazdy korzystać, bo są one przeznaczone dla specjalnej dobrze uposażonej rasy Panów??? Być może należałoby przejrzeć umowy prywatyzacyjne PKP i je unieważnić. Skoro działalność przewoźników kolejowych nie jest ukierunkowana w głównej mierze na DOBRO obywateli, to należy prywaciarzom te koleje odebrać!

  Biorąc pod uwagę zarobki Polaków to bilet drugiej klasy z Krakowa do Warszawy powinien kosztować co najwyżej 25-30 zł, nie więcej.

  Z pozdrowieniami
  Teresa Garland
  Czy PKP na zlecenie rządu prowadzi rasową segregację?
 • @kula Lis 69 16:22:53
  Szanowny Panie Kula Lis
  Obawiam się że Pan raczej chyba nie jest prawdziwym Polakiem.... Pan chyba czegoś nie rozumie.....

  Właśnie przez takich jak Pan jesteśmy w Polsce w takiej dramatycznej sytuacji w jakiej jesteśmy. Nie potrafi Pan rozróżnić człowieka ideowego i z dobrymi intencjami od aparatczyka szukającego w polityce zysku..... albo uważa Pan że wszystko co się robi trzeba robić ZAWSZE dla zysku..... a to jest już domena Żydów....

  Ja od wielu już lat działam w polityce społecznie za darmo, dla idei, walcząc o to by w Polsce nie łamano naszych Naturalnych Praw Człowieka do życia z powodu nadmiernie wysokiego ZUSu uniemożliwiającego Polakom pracę, rozwój i przetrwanie, a skazując ich na emigrację i wygnanie!

  Nawet jak byłam bezrobotna to działałam w miarę moich bardzo skromnych możliwości.

  Ale tacy jak Pan i Panu podobni interesowni, dorabiający sobie do renty? płatni? trolle? nigdy tego nie zrozumieją. Na to spotkanie jechałam na wyliczone pieniądze... stąd nie mogłam sobie pozwolić na dodatkowy koszt biletu w kwocie 150 zł.
  Czy PKP na zlecenie rządu prowadzi rasową segregację?
 • @Wican 11:41:42
  Odnośnie Pańskiego stwierdzenia: "Powinna pani częściej jeździć", to właśnie dlatego nigdzie prawie nie jeżdżę bo mnie nie stać. Jadę jeśli już sprawa jest poważna i wymaga mojej obecności. Wydatek 49 zł jest dla mnie dużą kwotą, ale skoro była tak potrzeba to zdecydowałam się jechać. Niestety kasjerka na Dworcu w KRK zaszokowąła mnie ceną trzy razy droższą niż widziana przeze mnie na internecie. Za takie mylne umieszczanie cen na internecie powinna być kara. Nie każdy ma czas grzebać by gdzieś tam się doczytywaćać że ta cena była sprzed miesiąca... to tak jak z umowami i małym druczkiem którego zwykle nikt nie zauważa.... nie spodziewałam się że przewoźnicy kolejowi również stosują takie kruczki....

  Gdybym wiedziała że koszt jest 150 zł a nie 49 zł to bym próbowała znaleźć jakieś inne rozwiązanie by dostać się do Warszawy. Ale w zaistniałej sytuacji było już za późno.

  co do Pańskiego: "Im dalej od dnia podróży, tym bilety tańsze." Czy to aby słuszna z punktu widzenia dobra człowieka strategia przewoźników kolejowych? PKP powinno zostać znacjonalizowane bo tylko wtedy może służyć temu czemu powinni: DOBRU OBYWATELI a nie jak to jest teraz gdzie wszystko nastawione jest na bezwzględną maksymalizację zysku... i i na wdrażanie rządów światowych zniewalajacych całe narody.
  Czy PKP na zlecenie rządu prowadzi rasową segregację?
 • @interesariusz z PL 08:42:59
  W moim projekcie nowego Kodeksu Wyborczego głosowanie jest JAWNE. Tu szczegóły:
  https://krop2017.files.wordpress.com/2020/01/kodeks-wyborczy-projekt-v6-z-dnia-2020-01-06.pdf

  Co do Pańskich zarzutów cytuję: "budowa alternatywnej władzy obok istniejącej, i to wbrew owej władzy istniejącej."
  Zarzuty te są bezpodstawne gdyż działania TRS nie niszczą istniejącej władzy, lecz proponują obywatelom demokrację parytcypacyjną czyli współudział we władzy, który Narodowi Polskiemu się należy na podstawie art. 4 Konstytucji oraz art. 82.
  Art.4 Konstytucji! Polacy przejmują władzę! Jest dekret TRS!
 • @Wican 16:52:16
  Szanowny Panie, dziękuję za ujawnienie swojego zdania za mój temat i za dyskredytowanie mojej osoby. Prawdopodobnie takie dostał Pan na mnie zlecenie.... Mnie akurat to nie przeszkadza bo mówią że każda reklama się liczy, nawet ta zła....

  Co do Pana politycznego znawstwa to Wg mojej opinii jest Pan po prostu zerem.
  Demokracja partycypacyjna! Utwórz Punkt DP!
 • @Pedant 14:32:46
  Szanowny Panie,
  Każdą krytykę można przyjąc jeśli jest ona konstruktywna i można ją wykorzystać dla dobra. Pańska krytyka oparta jest na złośliwości i NIC pozytywnego z niej nie wynika. Być może jest tak dlatego ze Pan może nie jest rdzennym obywatelem polskim i nie czuje się Pan odpowiedzialny za nasze państwo polskie skoro to ja "roszczę sobie prawo do zarządzania Polską" (jak Pan to ujął) a nie Pan.......
  Demokracja partycypacyjna! Utwórz Punkt DP!
 • @Pedant 14:06:23
  Szanowny Panie Pedant a raczej Dywersant. Takich jak Pan wszystko krytykujących i NIC pozytywnego nie wnoszących mamy w Polsce na pęczki... stąd jest jak jest. Zatem zamilcz Pan jeśli nie masz Pan nic merytorycznego i budującego do zaproponowania. Złośliwe wytykanie błędów oraz złodziejstwo to są znamiona Polaków powstałe jako destrukcyjny efekt zaborczych cywilizacji: turańsko-talmudyczno-bizantyńskiej, które nadal roszczą sobie prawo do zarządzania Polską. Zacznij Pan walczyć z tą swoją słabością. Pedanci mają trudne życie tracąc czas i energię.... nic w zamian pozytywnego i służącego ogółowi społecznemu nie wnosząc.
  Demokracja partycypacyjna! Utwórz Punkt DP!
 • @Wican 13:03:39
  Szanowny Panie,
  Zamiast dyskredytować moją osobę i moje rozwiązania, proszę o precyzyjne wskazanie w którym momencie proponuję jak Pan to ujął: "A pani znowu proponuje działanie pozaprawne. Metodą "na rympał"."
  Demokracja partycypacyjna! Utwórz Punkt DP!
 • @goodness 12:26:52
  Szanowny Panie,
  Dziekuję za cenny komentarz. Zwrócił Pan uwagę na Trybunał Konstytucyjny który ja w moim programie wyborczym na prezydenta zamierzam zlikwidować. Podczas mojej niedawnej podróży do Włoch odbyłam rozmowy które wpłynęły na moje postrzeganie TK i umocniły mnie w tej mojej wersji.... okazuje się bowiem że TK i jego odpowiedniki w innych krajach są nie tylko polską zmorą ale i wielu, wielu innych tzw. demokratycznych państw prawa na których straży stoi bankierska straż prawna..... czyli Trybunały Konstytucyjne! Które de facto blokują prawa narodów do samostanowienia i ubezwłasnawalniają je!

  Jednym z pierwszych zadań Narodu Polskiego jest zikwidowanie Trybunału Konstytucyjnego. Jeśli rząd PISu byłby choć w jakimś procencie propolski to już dawno by rozpisał referendum z jednym pytaniem:
  CZY JESTEŚ ZA LIKWIDAJCĄ TRYBUNAŁU KONSTYTUYCJNEGO?

  Wracając do naszej dyskuji to bardzo proszę o wskazanie konkretnych propozycji nowych zapisów prawnych nawiązując do Pana wypowiedzi:
  "Bez naprawy oczywistego błędu, wszystkie akcje pozanaprawcze, uziemiają całą energię narodu, lub są uziemiane środkami przymusu."
  Demokracja partycypacyjna! Utwórz Punkt DP!
 • @goodness 10:41:13
  Szanowny Panie, bardzo dziękuję za włączenie się do merytorycznej dyskusji i zwrócenie uwagi na konkretne zapisy Konstytucji (Art. 10) które mogą być użyte przeciwko nam, aby nie doprowadzić do egzekwowania i respektowania naszych demokratycznych i obywatelskich praw w Polsce.

  Art. 4 p.1 Konstytucji mówi:"Władza ZWIERZCHNIA w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu".

  Zatem słowo "zwierzchnia" daje nam tutaj możliwości zadziałania, możliwości władania ponad wszystkimi instytucjami i urzędami w Rzeczypospolitej Polskiej. Nie widzę więc realnego niebezpieczeństwa łamania Konstytucji poprzez zadziałanie za pomocą demokracji partycypacyjnej. Obecna Konstytucja nie uwzględnia procedur zadziałania bezpośredniego więc jest to dla nas plus który należy wykorzystać i się samozorganizować.

  Art.4 p.2 Konstytucji mówi: "Naród SPRAWUJE WŁADZĘ przez swoich przedstawicieli lub BEZPOŚREDNIO."

  Zatem sprawowanie władzy czy to ustawodawczej, wykonawczej czy sądowniczej, biorąc pod uwagę słowo "zwierzchnia" oraz słowo "bezpośrednio" zanjdujące się w art.4 dają nam Narodowi Polskiemu gwarancję prawa do wykonywania każdej z w/w władz. Zatem w mojej opinii demokracja partycypacyjną którą proponuję pod nazwą "Każdy Posłem" jest jak najbardziej zgodna z prawem i wykonalna.
  Demokracja partycypacyjna! Utwórz Punkt DP!
 • @goodness 09:27:30
  Szanowny Panie,
  Nie zgadzam się z Panem. Proszę podać konkretny artykuł Konstytucji do którego Pan się odnosi pisząc:
  "Demokracja partycypacyjna jest nielegalna. Konstytucja nakazuje trójpodział władzy."
  Demokracja partycypacyjna! Utwórz Punkt DP!
 • @wolny obywatel 14:20:10
  Szanowny Panie Dembowski,
  Przykro mi że nie udało się Panu pomimo prób zrobić ze mnie Pańskiej marionetki i zmusić mnie lub nakierować mnie na walkę o JOWY. Stąd naprawdopodobniej Pańska próba dyskredytacji mojej osoby na forum publicznym, gdzie Pan napisał że:

  „Z takim podejściem do tematu Pani się kompromituje Przepraszam ale ktoś musiał to Pani powiedzieć Teraz rozumiem dlaczego w swoim programie naprawy Polski nie uwzględniła Pani JOW Pani mętne tłumaczenie w tej sprawie podczas naszej rozmowy telefonicznej stawia Pani intencje naprawy Polski pod dużym znakiem zapytania.”

  Oczywiście to co Pan napisał jest kłamstwem, gdyż bardzo precyzyjnie Panu wyjaśniłam plan mojego działania i dlaczego uważam że przynajmniej w następnych 10-15 latach nie będzie możliwe wprowadzenie JOWów. A jeśli Pan tego nie zrozumiał to tłumaczę to Panu jeszcze raz:

  Uważam że sejmiki wojewódzkie są to żydowsko-niemieckie agentury które trzymają w łapie polską gospodarkę i ukierunkowują rozwój lub niedorozwój konkretnych gałęzi gospodarki, za pomocą kierownia tam lub braku kierowania środków finansowych z funduszy europejskich. Żeby zniszczyć tę patologię trzeba zlikwidować sejmiki wojewódzkie i powrócić do 49 województw, tak jak było to w latach 1975-1999. To jest rozwiązanie już przetestowane przez Gierka w 1975 roku kiedy chciał rozbić kliki w starych województwach. Aby to zrobić muszę mieć ludzi do obstawienia i zarządzania tymi nowymi 49 województwami, stąd mój pomysł aby wdrożyć nowy Kodeks Wyborczy w którym okręgi wyborcze do Sejmu będą wielomandatowe i których powierzchnie będą pokrywały się ze starymi powierzchniami. Ci ludzie którzy nie dostaną się do Sejmu wg nowego Kodeksu Wyborczego mojego autorstwa, będą już niejako zgrupowani podług starego podziału administracyjnego państwa polskiego, i będą mogli kandydować do wyborów samorządowych w nowych 49 województwach. Dlatego nie uwzględniłam JOWów w moim projekcie lecz 49 okręgów wielomandatowych.

  Ponadto nie mam zamiaru robić niczego wbrew woli Narodu Polskiego który w 2015 roku jasno wypowiedział się podczas referendum że nie jest zainteresowany JOWami; https://pl.wikipedia.org/wiki/Referendum_w_Polsce_w_2015_roku

  A na koniec powiem Panu jeszcze jedno: problemem w polskiej polityce nie jest kwestia braku JOWÓW lecz kwestia istnienia partii. Wszystkie partie należy zdelegalizować, wtedy będziemy mieli naszą polską prawdziwą demokrację, lepszą od tej amerykańskiej, bo o ile dobrze zrozumiałam jest Pan proamerykański a może nawet pro żydowski? biorąc pod uwagę fakt że pracuje Pan w restauracji gdzie przychodzą Żydzi.

  Szkoda że traciłam czas na rozmowy z Panem, bo swoim komentarzem wymierzonym przeciwko mnie stracił Pan już moje zaufanie.
  Pozdrawiam
  Teresa Garland
  P.Błaszczak! Nie uwzględniłeś interesu Polaków kupując F-35!
 • @adevo 23:13:00
  Nie jestem Żydówką. 100% "produkt" polski. Pozdrawiam serdecznie Teresa Garland
  Teresa Garland – Dekalog programowy Wybory Prezydenckie 2020

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829